+48 533 807 646 biuro@k2studio.eu

Szkolenia

W swojej pracy codziennie spotykamy się z różnego typu problemami IT czy sytuacjami powodującymi zaburzenia w przepływie informacji, a czasem nawet wywołującymi przestój w pracy przedsiębiorstwa. Oferujemy organizację dedykowanych szkoleń zamkniętych na terenie Państwa firmych w ramach, których nasi trenerzey przekażą swoją wiedzę i doświadczenie Państwa pracownikom.

Standardowe tematy szkoleń to:

 

– bezpieczny pracownik biurowy

– cyfryzacja zamówień publicznych

– narzędzia wspierające przepływ informacji w przedsiębiorstwie

– bezpieczeństwo w odniesieniu do przetwarzania danych osobowych w firmie w myśl ustawy „RODO”

– obsługa oprogramowania z rodziny Microsoft Office poziom podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany

Jeżeli są Państwo zainteresowani tematem szkolenia, który nie został przez nas wymieniony powyżej, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego [odnośnik lub formularz poniżej pola nazwa firmy, temat szkolenia, opis]. Na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie wytworzyć dedykowane szkolenia.

Czy wiesz, że szkolenia rozwijające kompentecje pracowników mogą zostać dofinansowanie środkami z UE. Wartość dofinansowania to nawet 100% kosztu realizowanej usługi. Dla naszych klientów oferujemy wsparcie w procesie pozyskania dofinansowania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przy użyciu formularza kontaktowego na stronie celem poznania szczegółów.

K2Studio
Kamola Kamil

Ul. Chmielna 2 lok. 31
00-020 Warszawa

NIP: 7162769680
REGON: 365277061

e-mail: biuro@k2studio.eu
tel. 533 807 646