+48 533 807 646 biuro@k2studio.eu

O firmie

O nas

Jesteśmy firmą dostarczającą usługi IT na najwyższym poziomie. Działamy w oparciu o rozwiązania renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania. W swojej pracy stosujemy najnowsze i najlepsze praktyki związane z branżą IT. Nasz zespół dysponuje szeroką wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zdobytym przy współpracy z dużymi jak i małymi przedsiębiorstwami.

l

Naszym celem jest…

… zapewnienie bezpieczeńśtwa informatycznego naszych klientów, które w obecnych czasach jest szczególnie istotne. Naszym piorytetem jest zapewnienie bezpieczeńśtwa danych naszego klienta tak, aby mógł skupić się on na swojej działalności podstawowej bez zamartwiania się o zgodność swoich systemów z ustawami czy rozmyślając o konieczności wykonania kopii zapasowej swoich danych.

Uważamy, że…

… każda firma jest inna dlatego w naszym firmowym słowniku nie występuje słowo rutyna, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Każde realizowane przez nas zlecenie poparte jest wcześniejszą analizą potrzeb w celu dobrania właściwego rozwiązania, które będzie uszyte na miarę potrzeb danego klienta.

K2Studio
Kamola Kamil

Ul. Chmielna 2 lok. 31
00-020 Warszawa

NIP: 7162769680
REGON: 365277061

e-mail: biuro@k2studio.eu
tel. 533 807 646